Hakkımızda

1999 yılında İstanbul Bahçelievler Mahallesinde gıda sektörü ile yola çıkan firmamız, 2001 yılında Yalova’ya bilimum inşaat malzemeleri satışı üzerine şube açmıştır. 2004 yılında konut ve gayrimenkul alım satışı, akabinde 2010 yılında bünyemize kattığımız toplam 14 araç ile nakliyat sektöründe yer aldık. Firmamız 2012 yılında hafriyat sektörü ile yoluna devam etmiş olup Yalova’da tercih elinde ilk 10 firma arasında yer almaktadır. 

Koçlar Yapı olarak inşaat, hafriyat, nakliyat ve sektörlerindeki faaliyetlerimizi siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak ‘Kesintisiz Hizmet’ sloganıyla gerçekleştiriyoruz. 

Koçlar Yapı olarak değerli projelerinizin ilk adımı olan hafriyat sektöründe ihtiyaçlara en uygun çözümlerle karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. 30 ton lük ekskavatör, 5 küvet kasa hafriyat kamyonu, JCB, 955 paletli yükleyici ile hizmetinizdeyiz. 

Nakliyat, taşımacılıktaki tecrübemiz ile her türlü ihtiyacınıza doğru çözümler için buradayız. Tırlarımız ve ihtiyaçları doğrultusunda dorseleri ile her türlü nakliyeyi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 13,6 dorse, 12,4 dorse (yana devirmeli), lowbed (ekskavatör nakliye aracı), damperli dorse ile çözüm üretiyoruz.

Demir sektöründe en uygun fiyatlar ile en sağlıklı, en hızlı sevkiyat tarafamızca sizlere sağlanmaktır.

Bizimle çalışmanın güveninin hissedeceksiniz.

Koçlar Yapı Ofis

Girne Caddesi No:3 Elmalık Yolu Camii Yanı / Merkez-YALOVA
info@koclaryapi.com
Tel : +90 (226) 812 12 95
Faks : +90 (226) 813 97 36

Misyonumuz

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak.